Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gwiżdżąca turbina po uszkodzeniu misy olejowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • gwiżdżąca turbina po uszkodzeniu misy olejowej

    Zamieszczone przez Sebastian75
    Z ciekawości - rezerwujecie obiekt na wyłączność?
    Jeśli pytasz o lokal to nie ale mamy wtedy zawsze jakis stolik zarezerwowany

  • #2
    gwiżdżąca turbina po uszkodzeniu misy olejowej

    Około dwóch tygodni temu w czasie jazdy uszkodziłem misę olejową. Dojechałem do celu i zostawiałem auto. Nie zapaliła się kontrolka oleju, resztą oleju wyciekła pod stojący samochód. Wyglądało że było go jeszcze dużo. Później już samochód nie był uruchamiany. Od wymiany oleju turbina przy przyśpieszeniu zaczęła gwizdać(jakby brała powietrze), ale mimo to działa normalnie i jak narazie nie bierze oleju. Jak myślicie turbina do regeneracji czy wymiany? Jak długo jeszcze pożyje? Póki co chyba lepiej jeździć wolno i jej nie używać?

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Turbina jako pierwsza czuje zanik smarowania. Eksploatuj delikatnie, przedłużysz jej życie. Jeśli jednak oberwała zdrowo, nie unikniesz regeneracji/wymiany.
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        hary125, moje pudło jest po programie i suszarka wesoło sobie gwiżdże już drugi rok. Chyba dlatego, że druga leży w garażu i czeka na zlitowanie i podmiankę :diabelski_usmiech . Zrób logi i będzie wiadomo coś bliżej czy auto sprawne
        Black Pearl, Elegance & RS LOOK
        @ by Tune-up Gdańsk
        TDI VP++ i jeszcze rośnie
        Antek

        Komentarz


        • #5
          a może to nieszczelność przewodów dolotowych jak pieprznolęs miska to coś się rozszczelniło i gwiżdżę teraz..
          "urodzilem się z kierownicą w dłoni i ołowianą stopą" ;]

          176Km 343Nm
          hamulce 312mm przód i 256mm tył

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X